User icon
se on päriss, ma just testisin seda. ka minu esimene postitus Darflenis
User icon
Mida sa arvad sellest, et vestlusrobotid Darfleni kohta TEAVADDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Comments
  • User icon
    Tere tulemast tagasi, sa oled esimene eestlane Darflenis.
  • User icon
    Tere tulemast Darfleni! mul on see konto (ushehhe) olnud 8 kuud, aga varem ma use seda kunagi ei teinud