Mida sa arvad sellest, et vestlusrobotid Darfleni kohta TEAVADDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Comments
-
qxva 11 months ago
suurem osa on siiski vale -
Bläckõ on lahe 11 months ago
tõsi 😕
-