Lol vabandust selle pärast (tee sellest Darfleni ajaloo pikim uuestipostitamise teema)
Comments
-
qxva 11 months ago
Pikkade uuestipostitamise teemade tegemist võidakse pidada rämpspostiks, seega on parem lihtsalt kommenteerida. -
Võder 11 months ago
Okei tänan teid