User icon
Põhjused wuwuh on minu väidetav „parim sõber“, kuigi ma ei tunne teda päriselus ja me kohtusime täna Darflenis.
1. Ta on tõesti tore
2. Ta on sigma
3. Ta on ka Tartus
Aktsepteeri tõde homies haha
Comments